معرفی گروه شریف پروژه

گروه شریف پروژه را تعدادی از فارغ التحصیلان رشته مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف ایجاد کرده اند .هدف از ایجاد این گروه کمک به دانشجویان در انجام پروژه هایشان و همچنین ایجاد اشتغال برای دانشجویان دیگر می باشد.

برنامه ریزی اولیه و مطالعات برای راه اندازی سایت از زمستان ۹۴ آغاز گردید و پس از بررسی های لازم سایت بطور رسمی از اواخر اسفند ماه سال ۹۴ آغاز به فعالیت نمود. کارشناسان ما قادر به انجام پروژه های متنوع در رشته های   مهندسی مکانیک ،  مهندسی برق ، مهندسی عمران ، مهندسی کامپیوتر،مهندسی آی تی ، مهندسی نفت ، مهندسی صنایع ، مهندسی شیمی ، مهندسی هوافضا ،مهندسی سیستم‌های انرژی ،  مدیریت ، حسابداری ،  معماری  می باشند. همچنین کارشناسان ما توانایی طراحی وب سایت  ، تحقیقات دانشجویی و … را دارا هستند.

گروه شریف پروژه مفتخر است اعلام نماید که هم اکنون از همکاری مستقیم بیش از ده ها نفر از نخبگان دانشگاه های کشور در رشته های مختلف استفاده می نماید و بدین وسیله نیازهای سایر دانشجویان را برآورده نموده و از توان و تخصص افراد بهره مند می گردد.

شما دوست عزیز نیز در صورتی که احساس می نمایید قادر هستید در رشته تحصیلی خود با  گروه شریف پروژه همکاری نمایید، می توانید از قسمت همکاری با ما رزومه خود را به همراه اطلاعات کامل تماس ارسال فرمایید تا پس از بررسی های لازم نام شما در لیست همکاران قرار بگیرد.

برای سفارش پروژه بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سفارش پروژه