شرایط و قوانین 

استفاده از خدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین میباشد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت شریف پروژه این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین گروه شریف پروژه بدون شرط موافقت کرده اید.

همچنین گروه شریف پروژه حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از خدمات این سایت را متوقف کنید.

روزهای کاری و ساعات فعالیت موسسه

درحال حاضر امکان سفارش پروژه و همچنین خرید از فروشگاه در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته امکان پذیر می باشد.

مدت زمان پاسخگویی به سفارشها

 ظرف مدت 24 ساعت از دریافت پروژه همه پیشنهادات بررسی شده و به مشتری اعلام خواهد شد. بنابراین تاکیدا در فاصله کمتر از 24 ساعت ایمیل خود را چک بفرمایید.

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

گروه شریف  پروژه به اطلاعات شخصی نظیر ایمیل، شماره تماس، آدرس و … شما احترام گذاشته و هرگز آنها را در اختیار اشخاص و مراکز ثالث قرار نمی دهد.

گروه شریف پروژه هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی نظیر Yahoo Messenger یا MSN Messenger و … ندارد و هرگز از این طریق با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

عقد قرارداد یا سفارش اولیه

 موسسه در قبول و یا رد پروژه های سفارش شده اختیار تام دارد.

تمامی خدمات گروه شریف پروژه به صورت آنلاین و مکاتبه ای می باشد. زیرا تنها بر مکاتبات می توان استناد کرد. هرگونه سوال یا درخواست باید از طریق سایت ارسال شود. در اسرع وقت پاسخ مجری به اطلاع شما میرسد. (شماره های پشتیبانی در بالای سایت نوشته شده است.)

متن پر شده توسط شما در هنگام درخواست پروژه در حکم قرار داد می باشد، لذا توافقات انجام شده که در فرم سفارش درج نشده اند، همانند تماس تلفنی، پیامک و … قابل استناد نمی باشند و جای اعتراض نخواهند داشت. لذا فرم سفارش را با نهایت دقت کامل نمایید.

پس از اینکه مشتری پیشنهاد های مجریان را بررسی نمود،برای آغاز پروژه 30 الی 50 درصد مبلغ کل پروژه را باید از طریق سایت به عنوان بیعانه پروژه واریز نماید،در غیر این صورت کار بر روی پروژه آغاز نخواهد شد.

ضمانت پروژه ها

کلیه پروژه ها و ترجمه های انجام شده توسط گروه به مدت  ۷۲ ساعت پس از تحویل به مشتری دارای ضمانت می باشند و در صورت هرگونه ایراد و یا مورد رعایت نشده در فرم سفارش به صورت رایگان در سریعترین زمان ممکن اصلاح خواهند شد. پس از گذشت ۷۲ ساعت در صورت نبود مشکل، وجه پروژه به همکاران پرداخت شده و امکان تغییر و یا اصلاح مجدد پروژه و ترجمه وجود نخواهد داشت.

مشتری موظف است، ایرادات احتمالی را حداکثر ۷۲ ساعت بعد از تحویل پروژه، به صورت مکتوب برای موسسه ارسال نماید، موسسه موظف است حق الزحمه مجریان را ۷۲ ساعت بعد از تحویل پروژه و تسویه حساب مشتری و در صورت نداشتن ایراد به حساب مجری واریز نماید. مجری موظف است در صورت وجود ایراد در پروژه، در اسرع وقت ایرادات را اصلاح نموده و برای موسسه ارسال کند.

گروه شریف پروژه برای مجریان  15%  مبلغ پروژه و حداقل 15،000 ریال از مبلغ پروژه را بابت پوشش هزینه های سایت، کارمزد های بانکی و هزینه های پستی، هزینه های داوری و تسهیل داری و پرسنل دریافت می کند. برای مثال برای مجریان از پروژه ای به مبلغ 100،000 ریال مبلغ 85،000 ریال سهم مجری و 15،000 ريال نیز سهم گروه شریف پروژه می شود.

امکان سوال مشتری از مجری حتی بعد از گذشت ۷۲ ساعت نیز میسر می باشد و مجری بایستی با اولویت پاسخگوی سوالات باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه

به منظور اطمینان از کیفیت پروژه های انجام شده و حفظ حقوق مشتریان امکان تسویه حساب مبالغ پروژه با مجریان قبل از تحویل نهایی پروژه وجود نخواهد داشت و طبق روال گذشته حق الزحمه پروژه ها در صورت نبود نقص ، ۷۲ ساعت پس از تحویل به مشتری تسویه خواهد شد.

فرمت تحویل پروژه

درخصوص پروژه هایی که دارای فایل متنی می باشند، کلیه مجریان موظف هستند فایل مورد نظر را با فرمت Word ارسال نمایند. ارسال فایلهای غیرقابل ویرایش به عنوان پروژه نهایی قابل قبول نمی باشد و منجر به درج امتیاز منفی در پروفایل مجری خواهد شد.

راهنما و گزارش کار پروژه

کلیه پروژه های تحویلی توسط مجریان محترم بایستی دارای یک گزارش اولیه از موضوع کار، موارد انجام شده و نحوه استفاده از پروژه و در صورت نیاز نحوه اجرای فایلها و یا کدهای نرم افزاری باشند.

در برخی پروژه ها مشتری خواهان ایجاد داکیومنت و گزارش گام به گام و مفصلی از نحوه انجام پروژه می باشد. در این موارد میبایست متناسب با کار انجامی و تقاضای مشتری، ویدئو و یا فایل متنی از روش کار تهیه و قیمت گذاری پروژه و داکیومنت آن بصورت جداگانه اعلام گردد. این امر بایستی در فرم اولیه سفارش قید شود

عدم استفاده از پروژه های آماده

استفاده و ارائه پروژه های آماده در گروه شریف پروژه ممنوع می باشد. در صورتی که محرز شود مجری یک پروژه آماده را بعنوان پروژه انجام شده توسط خودش به مشتری تحویل داده است و یا پروژه نهایی مشابه پروژه های آماده و موجود در سطح اینترنت می باشد، هیچ حق الزحمه ای به مجری پرداخت نشده، مجری در مرحله نخست با امتیاز منفی و پرداخت خسارت جریمه گردیده و درصورت تکرار از گروه اخراج خواهد شد.

قوانین ترجمه (مجریان)

مجریان مترجم توجه بفرمایید کلیه متون ترجمه شده توسط شما پس از ارسال توسط تیم بازبینی مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار می گیرد، لذا موارد زیر منجر به درج امتیاز منفی و در نهایت تعلیق همکاری خواهد شد:

الف) حذف قسمتی از متن، ترجمه نامناسب و به دور از معنی

ب) ترجمه ماشینی ( ترجمه توسط گوگل ترنسلیتور و …)

پ) روان نبودن متن ترجمه و ترجمه واژه به واژه

ت) عدم رعایت نکات ویراستاری و قواعد نگارشی

قوانین حل اختلاف

از آنجایی که پروژه ها توسط مجریان گروه انجام میپذیرد، در مواردی ممکن است روند انجام پروژه بنا به هر دلیلی با مشکل مواجه شود، در این صورت موسسه تلاش خواهد نمود تا پروژه را به سایر کارشناسان برای ادامه و یا انجام پروژه از ابتدا واگذار نماید. در صورتی که این امر نیز امکان پذیر نباشد، هزینه پرداخت شده عودت خواهد شد و جای اعتراضی وجود نخواهد داشت.

تبصره: در صورت واگذاری پروژه به مجری دیگر، تمام تلاش براین است که پروژه با قیمت توافق پذیرفته قبلی صورت پذیرد، اما در مواردی در صورتی که مجری حاضر به انجام پروژه با قیمت قبلی نباشد، قیمت جدید به مشتری اعلام شده و در صورت تایید، پروژه توسط مجری جدید انجام خواهد شد.

در صورتی که بنا به هر دلیلی بر سر کیفیت پروژه و یا عدم انطباق پروژه تحویلی با توضیحات ارائه شده در فرم سفارش اولیه اختلافی به وجود آید،موسسه پروژه را  داوری خواهد کرد . بدیهی است که نظر مدیریت  به عنوان فصل الخطاب تلقی خواهد شد. در این صورت اگر کاستی از جانب مجری بوده باشد، مجری می بایست پروژه را مطابق سفارش تکمیل و اصلاح نماید  و اگر پروژه تحویلی مطابق سفارش باشد، جای هیچ گونه اعتراضی توسط مشتری وجود نخواهد داشت.

قوانین تاخیر در تحویل پروژه

در مواردی ممکن است به دلایل مختلف نظیر قطعی اینترنت، مشکل در سرورهای سایت و … ، تحویل پروژه با تاخیر روبرو شود، لذا گروه تاخیر در انجام پروژه حداقل به مدت 1 روز را برای خود محفوظ می داند. ترجمه های فوری طلایی و پروژه های فوری که عدم تحویل آنها موجب ضرر و زیان فرد شده و در فرم سفارش نیز قید شده است، مشمول خسارت خواهند شد.

تبصره: درصورت ایجاد مشکل در سرورهای سایت گروه، بلافاصله پس از رفع مشکل سفارش گیری و تحویل سفارشات ادامه خواهد یافت.

در صورت تاخیر بیش از یک روز در انجام پروژه توسط مجری بنا به هردلیلی، و درصورت قبول کار با تاخیر از طرف مشتری، مبلغی بین 10 تا 30 درصد کل مبلغ پروژه کسر و به منظور جبران خسارت به مشتری عودت خواهد شد.

در صورت نپذیرفتن پروژه از طرف مشتری به دلیل تاخیر در انجام پروژه، مبلغی به مجری پرداخت نخواهد شد و پیش پرداخت پرداختی از طرف مشتری عینا به ایشان عودت خواهد شد.

انصراف از انجام پروژه

مشتری:

مشتری می تواند در هر زمان از انجام پروژه انصراف دهد. بدیهی است که هزینه قسمت های انجام شده کسر و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.

مجری:

درصورتی که مجری پس از پذیرش پروژه بنا به هردلیلی قادر به انجام پروژه نبود، بایستی در سریعترین زمان ممکن گروه شریف پروژه را از موضوع مطلع نماید تا گروه نسبت به جایگزینی مجری اقدام نماید. در صورتی که امکان جایگزین نمودن مجری وجود نداشته باشد و یا جایگزینی موجب تاخیر در تحویل پروژه گردد، برای مجری مورد نظر امتیاز منفی منظور شده و مجری جریمه می گردد. در صورتی که مجری زمانی انصراف و یا عدم توانایی خود را اعلام نماید که گروه قادر به جایگزین نمودن مجری دیگری برای پروژه مورد نظر نباشد، همکاری با مجری خاطی برای همیشه قطع خواهد شد.

ممنوعیت ارتباط مستقیم مجری و مشتری

تجربه چندساله ما نشان داده است که اغلب ارتباط مستقیم مشتری و مجری منجر به ایجاد اختلاف می شود. چرا که گروه شریف پروژه به صورت مستقیم بر روی مجریان کنترل ندارد. اغلب در ارتباط مستقیم میان مجری و مشتری قرارهایی جدا از سفارش اولیه گذاشته میشود که باتوجه به عدم اطلاع موسسه و اینکه اینگونه قراردادها خارج از چارچوب موسسه می باشد، گاها موجب تضییع حقوق مشتریان و مجریان محترم می گردد. برای مثال تعریف پروژه اضافی، پروژه جدید و درنهایت پرداخت مستقیم به مجری تجربه های تلخی برای مشتریان و بعضا مجریان ایجاد نموده است. در مواردی مجری پس از پرداخت دیگر پاسخگوی مشتری نبوده و درمواردی مشتری بعد از دریافت کار از واریز حق الزحمه مجری امتناع نموده است. لذا بر همین اساس:

ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری در گروه شریف پروژه بدون تایید گروه ممنوع می باشد.

نحوه واریز وجه توسط سایت

کلیه پرداختهای گروه به مجریان محترم و مشتریان (درصورت عودت مبلغ) توسط شماره شبا صورت می پذیرد. پس از اولین پروژه موفق مجری بایستی شماره شبا 24 رقمی خود را از سایت بانک دریافت نموده و جهت واریز حق الزحمه ارسال نماید. شماره شبا یک شماره 24 رقمی می باشد که با IR آغاز می شود.

 به دلیل عدم امکان کنترل نام مجری با شماره شبا در هنگام ارسال حواله، مسئولیت ارسال شماره شبا اشتباه به عهده مجری می باشد.