مهندسی عمران

رشته مهندسی عمران

تیم دپارتمان مهندسی عمران گروه شریف پروژه متشکل از دانش آموختگان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه های ممتاز کشور آماده ارائه انواع خدمات انجام پروژه عمران می باشد. تنها کافیست پروژه خود را از طریق ثبت سفارش با ما به اشتراک بگذارید. تیم فنی گروه شریف پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن پیشنهادات را بررسی و با قیمت دانشجویی و کیفیت بالا اقدام به انجام پروژه عمران شما می کند. لازم بذکر است در گروه شریف پروژه به پروژه های نگارش مقاله یا پایان نامه ترتیب اثری داده نمی شود و تیم فنی ما تنها در زمینه انجام پروژه های نرم افزاری تخصصی در خدمت عزیزان می­باشد. هدف ما اینست که با انجام پروژه های پایه ای و رفع اشکالات، این علم رو هرچه بیشتر گسترش بدهیم. پس از ثبت درخواست، تیم ما در اولین فرصت به بررسی درخواست شما خواهد پرداخت و در صورت امکان با شما تماس خواهد گرفت. به امید خدا بتوانیم قدمی در راستای افزایش سطح دانش در این زمینه ، هم برای خود و هم برای همه دانشجویان و صنعتگران عزیز برداریم.

ما برای هریک از متقاضیان مجری را برمی‌گزینیم که زمینه کاری و پژوهشی ایشان در راستای موضوع متقاضی باشد. بدون استرس از متخصصین در زمینه کاری خودتان کمک بگیرید.

معرفی رشته مهندسی عمران

مهندسی عمران به انگلیسی( Civil engineering‏) رشته‌ای است که هدف آن تربیت نیروهای متخصصی است که بتوانند در پروژه‌های مختلف عمرانی در زمینه‌های ساختمان‌سازی، راه‌سازی، پل‌سازی، برج‌سازی، سازه‌ها و بناهای آبی، جمع‌آوری و دفع فاضلاب و غیره مسئولیت طراحی، محاسبه، اجرا و نظارت بر اجرا را بر عهده گیرند. مهندسی عمران از جمله رشته‌هایی است که بیانگر کاربرد علم در ایجاد سازندگی و عمران است. یعنی هرچیزی که به آبادی یک کشور باز می‌گردد، مانند: سد، فرودگاه، جاده، برج، تونل، دکل‌های مخابراتی، ساختمان‌های مقاوم در برابر زمین‌لرزه، سیل و آتش و نیروگاههای برق و مصالح سبک، ارزان و با کیفیت مناسب برای ساخت و ساز، در حیطه کار مهندس عمران قرار می‌گیرد. برای آغاز تمامی پروژه‌های عمرانی به یک مهندس کارآمد عمران نیاز داریم تا علاوه بر رعایت جنبه‌های فنی و اجرایی، اقتصادی نیز عمل کند. چون اقتصادی بودن یک اصل در مهندسی عمران است.
وظایف یک مهندس عمران
محاسبه و اجرای سازه‌های مختلف مانند ساختمانها (اعم از مسکونی، اداری و صنعتی با سیستم‌های سازه‌ای مختلف مانند آجری، بتنی و فولادی، و نیز طرح و اجرای سدها، پلها، حفر تونلها، راهها و سازه‌های آبی و زیر زمینی به طوری که در شرایط معمولی پایدار و در مواقع بحرانی (مانند زلزله) آسیب پذیری آن به حدی باشد که در ارائه خدمات از پیش تعیین شده دچار نقصان نگردد. به عبارت ساده تر مهندس عمران در هنگام طراحی هر سازه سعی در ایجاد تعادل میان سه عامل ایمنی، زیبایی و مقرون بصرفه بودن را دارد.
این رشته که در مقطع کارشناسی ارائه می‌شود، قبلاً به مهندسی راه و ساختمان موسوم بوده و به منظور تربیت کارشناسانی با مهارت طراحی، محاسبه و اجرای پروژه‌های ساختمانی، صنعتی، راه‌سازی و تاسیسات آبی و نظارت بر حسن اجرای طرحهای عمرانی در زمینه‌های فوق به وجود آمده‌است. همچنین همکاری با مهندسان مشاور در زمینه‌های یاد شده از وظائف آنان می‌باشد. مانند سایر رشته‌های مهندسی، این رشته دارای ۲۳ واحد عمومی است. همچنین دانشجویان این رشته باید تعداد ۲۵ واحد را به عنوان واحدهای پایه بگذرانند. علاوه بر این واحدها،۹۵ واحد اختصاصی که دروسی از جمله کارآموزی و پروژه‌های: سازه‌های فولادی، سازه‌های بتنی و راه‌سازی نیز جزو دروس این دانشجویان می‌باشد. با توجه به سیاستهای عمرانی و سرمایه‌گذاریهای دولت برای احداث مسکن، راه، انواع: پل، سد، نیروگاه (عمدتاً هسته‌ای، حرارتی و آبی) رفع نیازهای عمرانی در زمینه ایجاد تاسیسات آبی جهت تامین آب آشامیدنی شهرها و روستاها و همچنین بازسازی مناطق جنگ‌زده، اهمیت این رشته مشخص می‌شود. فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند در وزارتخانه‌ها (نظیر وزارتخانه‌های راه و ترابری، مسکن و شهرسازی و نیرو) و شرکتهای دولتی و خصوصی و مهندسان مشاور، به امور طراحی، محاسبه و اجرا بپردازند. در شرایط حاضر، فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند در دوره‌های مختلف کارشناسی ارشد در داخل کشور ادامه تحصیل دهند (گرایش‌های این مقطع در ذیل مقاله آمده‌است).
گرایش سازه از رشته مهندسی عمران به بررسی و محاسبه سازه‌ها مربوط می‌شود و برای پرورش مهندسان طراح، محاسبه گر در اجرای پروژه‌های سازه‌ای در هر بخش از کارهای عمرانی است. در سالهای اخیر، گرایش سازه یکی از گرایشهای پرطرفدار در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران بوده‌است.
به دلیل درگیری بسیار زیاد این رشته با هندسه و ریاضیات به نوبه‎ای شاید بتوان این گرایش مهندسی عمران را “مهندسی هندسه” نامید. طراحی و اجرای برنامه‌های عمرانی و مطالعات مربوط به زمین مستلزم وجود اطلاع دقیق مهندسی (مسطحاتی، ارتفاعی) به صورت نقشه‌های گوناگون (ترسیمی، رقمی، تصویری) از منطقه مورد نظر است. مجموعه مهندسی نقشه‌برداری پاسخگوی این نیازها به گونه‌ای هماهنگ با دیگر رشته‌های عمران است و هدفش تربیت افرادی است که آگاهی علمی کافی و مهارت فنی لازم را در زمینه نقشه‌برداری و تعیین موقعیت داشته باشند. داوطلبان ورود به این رشته باید در ریاضیات و فیزیک قوی بوده (جالب است که بدانید این رشته بیشترین ریاضی را در تمام رشته‌های مهندسی دارا می‌باشد با داشتن ۲۶واحد ریاضی در دانشگاه) علاقه‌مندی و آمادگی جسمی (برای کارهای صحرایی و غیره) لازم را دارا باشند.
بعضی توانایی‌های دانش‌آموختگان این رشته عبارت‌اند از: توانایی در انواع روشهای تعیین موقعیت و ناوبری همچون: روشهای تعیین موقعیت دقیق ماهواره‎ای GPS و روشهای تعیین موقعیت نجومی، تهیه انواع نقشه‎های مکانی، راه اندازی و اجرای GIS، کارتوگرافی، مدیریت گروه‌های اجرایی در عملیات نقشه‌برداری، طرح و برنامه‌های سیستم نقشه، محاسبات و برنامه‌ریزی در زمینه‌های مختلف فنی نقشه‌برداری. این رشته مهندسی در مقاطع کارشناسی‎ارشد و دکتری به ۵ گرایش اصلی ذیل تقسیم می‎گردد:
 
ژئودزی(Geodesy)
GIS
سنجش از دور
فتوگرامتری
هیدروگرافی
 
امکان ادامه تحصیل در گرایشهای فوق در داخل و خارج از کشور موجود است. از جمله جذابیتهای این رشته امکان تعامل و همکاری این رشته در زمینه‎های علمی و پژوهشی و اجرایی با تمامی رشته‎های مهندسی دیگر است و این به دلیل پایه کاملا هندسی و ریاضی این رشته مهندسی است که می‌تواند تمامی نیازهای هندسی سایر رشته‎ها را فراهم آورد.
سازمان نقشه‌برداری وزارت برنامه و بودجه، وزارت راه و ترابری، وزارت نفت، سازمان آب، سازمان بنادر و کشتیرانی، اداره جغرافیایـی ارتش و سپاه و بخش خصوصـی و غیره از جمله محلهای جذب فارغ‌التحصیلان این رشته‌است. زیربنای کلیه کارهای عمرانی مهندسی نقشه برداری است و با توجه به لزوم انجام دادن کارهای عمرانی، فارغ‌التحصیلان آن سریعا جذب بازار کار می‌شوند. همچنین داوطلبان باید به کار در بیابان و کوهستان و شرایط بیشتر فعالیتهای نقشه‌برداری توجه داشته باشند.
این دوره (کارشناسی) به منظور تربیت متخصصانی تدوین شده‌است که بتوانند در زمینه‌های شناخت منابع آب و کنترل و بهسازی کیفیت منابع آب اطلاعات لازم را به دست آورند تا بتوانند در مراحل مختلف طراحی، نظارت و مدیریت پروژه‌های آب کار کنند. با توجه به اینکه توسعه کشور در زمینه‌های کشاورزی، صنعتی، عمران و غیره بستگی به میزان آب قابل استفاده دارد می‌توان صنعت آب را در ایران در زمره صنایع مادر به حساب آورد. داوطلبان ورود به این دوره‌ها باید در دروس ریاضی، فیزیک و شیمی دبیرستان قوی بوده، علاقه‌مندی و استعداد لازم (خصوصا در زمینه طراحی) را داشته باشند. دروس این دوره‌ها به صورت عمومی، پایه، اصلی، تخصصی، انتخابی و کارآموزی (کارآموزی صحرایی پروژه تخصصی و کارآموزی تخصصی) است.
مهندسی ژئوتکنیک یا مهندسی خاک و پی یک شاخه از مهندسی عمران است که در آن بر روی رفتار خاک تحت بارهای وارده از سازه‌های گوناگون مطالعه می‌شود. در مهندسی ژئوتکنیک از دو علم پایه‌ای مکانیک خاک و مکانیک سنگ برای مطالعهٔ رفتار خاک و سنگ بستر استفاده می‌شود. از جمله موارد مورد علاقه مهندسین خاک و پی می‌توان به ظرفیت باربری خاک تحت پی، پایداری شیب‌ها و گودبرداری‌ها، سازه‌های خاکی ساخت بشر مانند سد خاکی، افزایش قابلیت بارگذاری بر روی خاک از طریق تکنولوژی‌های مختلفی از جمله شمعکوبی، میخکوبی در خاک و استفاده از مصالح ژئوسنتتیک اشاره کرد. در ایران در دانشگاه‌های مختلف سراسری و آزاد گرایش خاک و پی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تدریس می‌شود.
در رشته سازه هدف بیشتر تحلیل رفتارهای درونی و تحلیل اعضا و مدل نمودن سازه برای بارهای استاتیکی می‌باشد در حالیکه در رشته عمران-زلزله هدف آنالیز و بررسی نیروهای خارجی و دینامیکی وجانبی، بررسی نحوه عملکرد، راهکارهای مقابله و بررسی رفتار لرزه‌ای سازه می‌باشد.
این رشته نسبت به گرایشهای دیگر عمران در کشور ما نوپا بوده و در سالهای اخیر و خصوصاً بعد از زلزله‌های مهمی چون رودبار و بم آئین نامه‌هایی برای تخصیص ضرایب محاسباتی برای آن در نظر گرفته شده‌است که آخرین آئین نامه مورد استفاده در این بخش آئین نامه ۲۸۰۰ ویرایش سوم می‌باشد. با توجه به کاربرد زیاد نانوتکنولوژی احتمال استفاده ازمصالح نوین که پاسخ مناسبی به زلزله بدهد وحتی ازانرژی زلزله برای رفع نیازهای انرژی ساختمان استفاده کند بعید نیست. احتمالا نانو کامپوزیتهای سازه‌ای جایگزین مصالح سنتی خواهد شد که صرفه جوئی قابل ملاحظه در مصرف مصالح وانرژی در راستای بهینه سازی ساختمان درپی خواهد داشت.
این گرایش به مطالعه و طراحی تاسیسات مرتبط با محیط زیست می‌پردازد. این گرایش به مباحثی چون تصفیه آب و فاضلاب، کنترل آلودگی منابع آب، مدیریت و مهندسی پسماندها و آلودگی هوا می‌پردازد. این رشته در بسیاری از دروس با رشته مهندسی بهداشت محیط دارای همپوشانی است.
این رشته فقط در مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های ایران دایر است. این گرایش میان رشته‌ای است و اکثراً دروس مهندسی معماری و مهندسی عمران باید گذرانده شود.
رشته مهندسی عمران در ایران تا مقطع دکتری تدریس می‌شود. فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی عمران می‌تواند در مقطع کارشناسی ارشد در گرایشهای مختلف زیر به تحصیل ادامه دهد:
مهندسی سازه
سازه‌های هیدرولیکی
مهندسی زلزله
راه و ترابری
مکانیک خاک و پی
مهندسی آب؛ در دو گرایش هیدرولیک و منابع آب
سازه‌های دریایی
مهندسی مدیریت ساخت
مهندسی برنامه‌ریزی حمل و نقل
مهندسی محیط زیست
مهندسی آب و فاضلاب
 
مهندسی عمران نقشه برداری؛ در گرایش‌های
سنجش از دور
ژئودزی
سامانه اطلاعات مکانی
فتو گرامتری
هیدروگرافی
مهندسی سواحل
 

زمینه‌های انجام پروژه های دانشجویی در رشته مهندسی عمران

انجام پروژه رشته مهندسی عمران گرایش سازه در زمینه های پژوهشی نظیر :سدسازی، تحلیل غیرخطی سد بتنی، طراحی سازه هیدرولیکی، بارگذاری لحظه ای، هیدرودینامیک محاسباتی، هیدرولیک رسوب و آبشستگی هیدرولیک سرریزها، مقاوم سازی سازه، سازه بتنی، تکنولوژی بتن، روش های عددی، سازه های فولادی، سازه دریایی، سازه هیدرولیکی، سازه بتن آرمه انجام پروژه عمران سازه
انجام پروژه کارشناسی ارشد عمران و دکتری بوسیله نرم‌افزارهای پرکاربرد مهندسی عمران گرایش سازه: با نرم افزار های اتوکد، آباکوس، ETABS، Safe،Excel اکسل SAP 2000، Arena...
انجام پروژه های درسی عمران سازه: دینامیک سازه، تئوری الاستیسیته، ریاضیات عالی مهندسی، روش اجزا محدود، مکانیک شکست، طراحی پل، بتن آرمه، بتن پیش تنیده، پایدارسازی، سازه های بلند، دینامیک سازه، تئوری ورق و پوسته، مکانیک مواد مرکب، ارتعاشات تصادفی، بهینه سازی و ...
انجام پروژه عمران گرایش زلزله در زمینه‌های پژوهشی نظیر: مهندسی زلزله، طراحی ساختمان در برابر زلزله، لرزه شناسی مهندسی، تحلیل ریسک، دینامیک سازه ها، کنترل در ساژه ها، تحلیل غیرخطی، روش های عددی، اندرکنش خاک و سازه، تحلیل لرزه در سازه های بتن مسلح، اثر زلزله بر سازه، ساختمان های نا متقارن و ...
انجام پروژه کارشناسی ارشد عمران و دکتری بوسیله نرم‌افزارهای پرکاربرد مهندسی عمران گرایش سازه: با نرم افزار های اتوکد، آباکوس، ETABS، Safe،Excel اکسل SAP 2000، Arena...
انجام پروژه های درسی عمران سازه: دینامیک سازه، لرزه شناسی و مهندسی زلزله، دینامیک خاک، طراحی لرزه ای سازه ها، بهسازی لرزه ای، تحلیل خطر زلزله، سدهای خاکی، ژئوتکنیک زلزله، ارتعاشات تصادفی، ریاضی مهندسی، المان محدود، پردازش سیگنال، محاسبات نرم، اجزا مرزی، تئوری الاستیسیته
انجام پروژه رشته مهندسی عمران گرایش ژئوتکنیک در زمینه های پژوهشی نظیر :روش های عددی، ژئومکانیک، مکانیک سنگ و تونل سازی، دینامیک خاک، شالوده های عمیق، مکانیک محیط پیوسته، اندرکنش خاک و آب و سازه، تحلیل های دینامیکی سازه های خاکی، مکانیک خاک و مهندسی پی، دینامیک خاک، بهسازی خاک، تونل سازی و مهندسی تونل
انجام پروژه کارشناسی ارشد عمران و دکتری بوسیله نرم‌افزارهای پرکاربرد مهندسی عمران گرایش سازه: با نرم افزار های اتوکد، آباکوس، ETABS، Safe،Excel اکسل SAP 2000، arena ...
انجام پروژه های درسی عمران خاک و پی: دینامیک خاک، مهندسی پی پیشرفته، مکانیک خاک پیشرفته، اجزا محدود، مکانیک محیط پیوسته، ریاضیات عالی مهندسی، بهسازی خاک، زمین شناسی مهندسی، سدهای خاکی، ژئوتکنیک دریایی، خاک مسلح، اندرکنش خاک و سازه، مکانیک سنگ، روش اجزا مرزی، پردازش سیگنال، مکانیک شکست، مدلسازی خاک، تئوری الاستیسیته، مکانیک شکست و ...
انجام پروژه عمران سازه
 
انجام پروژه دانشجویی عمران زلزله
 
انجام پروژه های دانشجویی عمران دریا
 
انجام پروژه های دانشجویی رشته عمران خاک و پی
 
انجام پروژه عمران ساخت
 
انجام پروژه و پایان نامه عمران گرایش آب
 
انجام پروژه های رشته زمین شناسی خاک و پی
 
انجام پروژه اتوکد، انجام پروژه فولاد، بتن، راه و بارگذاری، مترو و برآورد
 
انجام پروژه دانشجویی مهندسی عمران با نرم افزارهای Sap، Safe، Auto CAD و ETABS
 
تحلیل و طراحی سازه های بتنی و فولادی با استفاده از نرم افزار های SAP ، ETABS ، SAFE و ارائه دفترچه محاسبات و نقشه اجرایی
 
انجام تحلیل های پوش آور ، تاریخچه زمانی خطی و غیر خطی، طیفی  در نرم افزار های SAP ، ETABS
 
تحلیل و طراحی سازه فلزی
 
انجام تحلیل سد و تقابل سازه سیال با نرم افزار فلوئنت و انسیس ANSYS Fluent
 
تحلیل و طراحی پل
 
اجام پروژه های تحلیلی با نرم افزار ANSYS
 
تحلیل استاتیکی و دینامیکی پی ها
 
انجام پروژه آب و فاضلاب با نرم افزارهای Watercad ، WaterGams ، Sewercad ، Epanet ، ModFlow
 
انجام پروژه های دانشجویی مهندسی عمران
 
انجام پروژه دانشجویی مهندسی عمران
 
انجام پروژه اجزاء محدود
 
انجام پروژه زلزله
 
انجام پروژه بتن
 
انجام پروژه فولاد
 
انجام پروژه اندرکنش خاک و سازه
 
انجام پروژه اندرکنش آب و سازه
 
انجام پروژه سدهای خاکی
 
انجام پروژه عمران نقشه برداری
 
انجام پروژه GIS
 
انجام پروژه مهندسی تونل و مکانیک سنگ
 
انجام پروژه مهندسی پی پیشرفته (تحلیل استاتیکی و دینامیکی پی‌ها)
 
انجام پروژه دینامیک سازه
 
انجام پروژه هیدرولیک پیشرفته
 
انجام پروژه روش‌های عددی در مهندسی عمران
 
انجام پروژه آب‌های زیرزمینی
 
انجام پروژه پل‌سازی (تحلیل و طراحی)
 
انجام پروژه بهینه‌سازی سازه‌ها
 
انجام پروژه بارگزاری بر اساس مبحث ششم مقررات ملی ساختمان
 
انجام پروژه راهسازی
 
انجام پروژه تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب با نرم‌افزارهای Watercad، WaterGams، Sewercad، Epanet، ModFlow
 
تحلیل و طراحی سازه‌های بتنی و فولادی با استفاده از نرم‌افزارهای SAP، ETABS، SAFE و ارائه دفترچه محاسبات و نقشه اجرایی
 
انجام پروژه‌های EXCEL + ماکرونویسی در اکسل
 
تحلیل و طراحی سازه‌های خاص (سوله، سازه فضاکار (تخت، دولایه، گنبدی با نرم‌افزار Formian)، تابلو بیلبورد، دکل و…)
 
انجام پروژه تکسا
 
انجام پروژه اکسل Excel
 
انجام پروژه متلب عمران
 
انجام پروژه ARC-GIS
 
انجام پروژه Civil-3D
 
انجام پروژه اتوکد Autocad
 
انجام پروژه سالیدورک
 
انجام پروژه X-Steel
 
انجام پروژه SAFE
 
انجام پروژه ایتبس ETABS
 
انجام پروژه SAP2000
 
انجام پروژه TECPLOT
 
انجام پروژه Flow 3d
 
انجام پروژه OpenSees
 
انجام پروژه FLAC 3d
 
انجام پروژه FLAC 2d
 
انجام پروژه SLIDE
 
انجام پروژه Loop
 
انجام پروژه Sewer
 
انجام پروژه اجزا محدود
 
انجام پروه دیپ سویل Deep Soil
 
انجام پروژه کد بلاک code blocks 16
 
انجام پروژه PLAXIS
 
انجام تحلیل های – پوش آور – تاریخچه زمانی خطی و غیر خطی – طیفی در نرم افزار های SAP 2000 ، ETABS
 
انجام پروژه MSP
 
انجام پروژه مهندسی پی
 
انجام پروژه پل
 
تحلیل و طراحی پل و سازه های خاص
 
انجام پروژه اندرکنش آب و سازه
 
انجام پروژه متره و برآورد سازه
 
روژه بتن، طراحی بتن طراحی پی با نرم افزار Safe
 
نقشه کشی با اتوکد
 
انجام پروژه بهینه سازی سازه ها
 
انجام پروژه طراحی پل انجام پروژه SAP
 
انجام پروژه اندرکنش خاک و سازه
 
پروژه فولاد طراحی با سازه فولادی با ETABS
 
انجام پروژه راهسازی
 
انجام پروژه زلزله
 
پروژه آب و فاضلاب
 
انجام پروژه تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب با نرم‌افزارهای Watercad، WaterGams، Sewercad، Epanet، ModFlow
 
انجام پروژه هیدرولیک پیشرفته
 
انجام پروژه های ژئوتکنیک
 
انجام پروژه Talren
 
انجام پروژه های EXPERT CHOICE
 
انجام پروژه های ENVI
 
نرم افزارهای طراحی سازه ها
ETABS
SAFE
SAP2000
PERFORM
TEKLA
CSI COL
نرم افزارهای طراحی معماری
AutoCAD
AutoCAD Architecture
REVIT Architecture
ArchiCAD
 
نرم افزارهای اجزا محدود
ABAQUS
ANSYS
SOLID WORKS
CATIA
OPENSEES
 
نرم افزارهای برنامه نویسی
MATLAB
VISUAL FORTAN
VISUAL STUDIO
++C
 
نرم افزارهای مهندسی زلزله
SEISMO STRUCT
SEISMO SIGNAL
SEISMO SPECT
SEISMO MATCH
SEISMO ARTIF
 
نرم افزارهای مهندسی پل
CSI Bridge
ADAPT Builder
LARSA 4D
SAM LEAP
LUSAS
 
نرم افزارهای نقشه برداری
AutoCAD MAP 3D
SDR MAP
SURFER
GEOMATICA
NOVA
 
نرم افزارهای ترسیم جزئیات
AutoCAD Structural
REVIT Structure
MICRO STATION
 
نرم افزارهای تاسیساتی
AutoCAD MEP
AutoCAD Electrical
AutoCAD Mechanical
 
سایر نرم افزارها
AutoCAD Civil 3D
PROKON
RISA
ROBOT ROBIN
PLAXIS
Quantity Take Off
 
انجام پروژه رشته مهندسی عمران گرایش آب در زمینه های پژوهشی نظیر : مدیریت منابع آب، هیدرولوژی، مهندی سواحل، هیدرولیک دریا، روشهای عددی، سدهای کوتاه، هیدرودینامیک، مهندسی رودخانه، ارزیابی سد های بتنی موجود/ تحلیل غیر خطی سدهای بتنی، طراحی سازه ای سازه های هیدرولیکی / بارگذاری لرزه ای در ساختگاههای دره ای،هیدرودینامیک محاسباتی انتقال رسوب
انجام پروژه کارشناسی ارشد عمران و دکتری بوسیله نرم‌افزارهای پرکاربرد مهندسی عمران گرایش سازه: با نرم افزار های اتوکد، آباکوس، ETABS، Safe،Excel اکسل SAP 2000، Arena...
انجام پروژه های درسی عمران گرایش آب: هیدورلوژی مهندسی پیشرفته، تحلیل و مدیریت منابع آب، آب های زیرزمینی پیشرفته، هیدرو نفورماتیک، کاربرد RS و GIS در مهندسی عمران، هیدرولیک پیشرفته، هیدرولیک محاسباتی، مدلهای هیدرولوژی، مدیریت آب شهری، اکتشاف و استخراج منابع آب، مدلسازی جریان و کیفیت آبهای سطحی، هیدرولوژی آماری، فرسایش و آبخیزداری،هیدروکلیماتولوژی، مدیریت سیلاب و خشکسالی و ...
انجام پروژه رشته مهندسی عمران گرایش محیط زیست در زمینه های پژوهشی نظیر: آلودگی آب های سطحی و زیرزمینی، هیدرولوژی، آلودکی مواد زائد و جامد، زباله سوزی، تصفیه آبو فاضلاب، طراحی تصفیه خانه، آلودگی دریایی، هیدرولیک
انجام پروژه کارشناسی ارشد عمران و دکتری بوسیله نرم‌افزارهای پرکاربرد مهندسی عمران گرایش سازه: با نرم افزار های اتوکد، آباکوس، ETABS، Safe،Excel اکسل SAP 2000،Arena ...
انجام پروژه های درسی عمران محیط زیست :مبانی انتقال و انتشار مدلسازی آلاینده ها، تصفیه آب و فاضلاب، اصول مهندسی و مدیریت پسماند، اصول مهندسی آلودگی هوا، توسعه پایدار و مدیریت محیط زیست، روش های عددی، محاسبات نرم، آمار و احتمال، هیدرو انفورماتیک، ریاضیات عالی، مهندسی محیط زیست، هیدرولیک پیشرفته، آبو فاضلاب پیشرفته، بیوتکنولوژی، ژئوتکنیک محیط زیست و ...