کارشناسان گروه شریف پروژه قادر به انجام پروژه های نرم افزاری زیر می باشند.

رشته مهندسی برق

کارشناسان و متخصصان مهندسی برق گروه شریف پروژه آمادگی دارند پروژه های دانشجویی مهندسی برق شما را با نرم افزارهایی نظیر CST، ISE Simulator ، MATLAB ، Quartus ، Modelsim HFSS  ، Maxwell ، digsilent ، psim  … بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و در کوتاهترین زمان به عهده گرفته و تحویل شما عزیزان دهند.

رشته مهندسی مکانیک

کارشناسان مهندسی مکانیک گروه شریف پروژه آمادگی دارند پروژه مکانیک جامدات شما را با نرم افزارهای مختلف نظیر انسیس ، Carrier  ، Fortran ، Workbench ، OpenFoam ، FluidFlow ، EES ، متلب ،  آباکوس (Abaqus) و … به عهده گرفته و با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و کوتاهترین زمان به شما تحویل نمایند. انجام پروژه های درسی مهندسی مکانیک جامدات نیز به صورت دستی امکان پذیر می باشد.

کارشناسان مهندسی مکانیک گروه شریف پروژه آمادگی دارند پروژه مکانیک سیالات شما را با نرم افزارهای مختلف نظیر فلوئنت ، انسیس ، Carrier  ، Fortran ، Workbench ، OpenFoam ، FluidFlow ، EES ، متلب ،  آباکوس (Abaqus) و … به عهده گرفته و با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و کوتاهترین زمان به شما تحویل نمایند. انجام پروژه های درسی مهندسی مکانیک سیالات نیز به صورت دستی امکان پذیر می باشد.

رشته مهندسی عمران

متخصصان مجرب مهندسی عمران گروه شریف پروژه آمادگی دارند  پروژه های دانشجویی مهندسی عمران نظیر تحلیل و طراحی دستی و کامپیوتری ، پروژه فولاد ، بتن، راه و بارگذاری، متره و برآورد، تهیه دفترچه محاسبات و ترسیم جزئیات سازه ای (سازه نگار و سازه 90) را با نرم افزارهای ETABS ، AutoCad ، Safe ، Sap ، Excell  و… با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و در کوتاهترین زمان به عهده گرفته و تحویل شما عزیزان دهند.

رشته مهندسی هوافضا

کارشناسان مهندسی هوا فضا گروه شریف پروژه  آمادگی دارند  پروژه مهندسی هوا فضا شما را با نرم افزارهای مختلف از Catia ،SolidWorks ، Fluent ، Ansys Carrier  ، Fortran ، Workbench ، OpenFoam ، FluidFlow ، EES ، Matlab ، Abaqus   و … به عهده گرفته و با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و کوتاهترین زمان به شما تحویل نمایند.

رشته مهندسی صنایع

کارشناسان مهندسی صنایع و مدیریت گروه شریف پروژه  آمادگی دارند انجام پروژه های دانشجویی مهندسی صنایع و مدیریت شما را با نرم افزارهایی نظیر MATLAB،Lingo ، Minitab ، Gams ، Cplex ،Spss، MSP  و …  بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت، مناسب تریم قیمت و در کوتاهترین زمان ممکن تحویل شما عزیزان نمایند. همچنین پروژه در زمینه های مدل سازی ریاضی، الگوریتم های بهینه سازی، داده کاوی و … قابل انجام می باشد.

رشته مهندسی شیمی

کارشناسان مهندسی شیمی گروه شریف پروژه  آمادگی دارند پروژه های مهندسی شیمی شما را با نرم افزارهای مختلف نظیر Catia ، Aspen Hysys ، SolidWorks ، Fluent ، Ansys ، Carrier  ،  OpenFoam ، FluidFlow ، EES ، Matlab ، Abaqus   و … به عهده گرفته و با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و کوتاهترین زمان به شما تحویل نمایند. انجام پروژه های درسی و محاسباتی مهندسی شیمی نیز امکان پذیر می باشد.

برای سفارش پروژه بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای سفارش پروژه کلیک کنید